psikoloğa soru sor
ONLİNE TERAPİ

Psikoloğa soru sormak için aşağıdaki formda sizden istenen bilgilerinizle birlikte bize yazın. Online psikoloğa ücretsiz soru sor, cevapları hızlı al!

Psikoloğa ücretsiz soru sor

Psikoloğa sor sayfamızda psikolojik sorun ve sorularınızle ilgili psikoloğa soru sorma uygulamamız bulunuyor.Psikolojik sorunlarınızı psikoloğa sormak ve kısa sürede cevap almak artık çok daha kolay. 

Psikoloğa sor sayfamızda; yaşadığınız psikolojik sorunlarla ve tedavisiyle ilgili olarak psikoloğa sormak istediğiniz her konuyu(online terapi,cinsel sorunlar,evlilik sorunları,ilişki sorunları,çocukluk çağı sorunları,depresyon,panik bozukluk,kişisel gelişim,kişilik testleri gibi) psikoloğa sorabilirsiniz.

Soru Formu

1 adet ücretsiz soru sorabilirsiniz ücretsiz online terapi uygulamamız YOKTUR.

İsim
Yas
Egitim durumu
E-mail:
İş
Cinsiyet
Medeni haliniz
Yaşadığınız Şehir
Facebook kullanıcı adınız
Maksimum 5 cümle ile Sorununuz:
 


Online Psikoloğa soru sorma yardım klavuzu
Sorum neden yanıtlanmıyor? 

Sorularına yanıt alamayan ziyaretçilerin en çok yaptığı hatalar 

1. Formu eksiksiz doldurmamış olabilirsiniz
2. Facebook sayfamızı beğenmemiş olabilirsiniz
3- Yanlış ve eksik e-posta adresi vermiş olabilirsiniz
4-Soru-cevap yoluyla faydalı olunamayacak bir soru sormuş olabilirsiniz

Psikoloğa sorduğunuz sorular ne kadar süre içinde cevaplanır?

Sayfamızın psikolog soru cevap bölümü standartların üzerinde bir hızla çalışmaktadır. Sorduğunuz sorular ortalama 1 gün içinde yanıtlanmaktadır.

Psikologa sor sayfamız nedir ne değildir?

Psikoloğa soru sor sayfamız online soru sorma hizmetidir ve psikoloğa gitmek zorunda kalmadan yüzyüze danıştığınız her konuyu online psikoloğa danışma ve sorma imkanı sunmaktadır.Psikoloğa soru sor tedavi amacıyla değil danışma ve yönlendirme amacı ile kullanılabilir. Çoğu psikolojik sorunların temelinde karmaşık süreçler bulunduğu için çözüm de çoğu zaman terapi ile verilecek psikolojik destek ve danışma ile gerçekleşebilmektedir.

Psikoloğa soru sorma ücretleri ne kadardır?

Psikoloğa soru sor sayfamızda aşağıdaki şartlara uygun sorulan 1 adet sorunuz psikolog İlhan Bozkurt tarafından ücretsiz olarak yanıtlanmaktadır.Gün içerisinde çok sayıda soru sorulduğu için psikoloğa soru sormak isteyen 1 kişiye toplam 1 soru limiti belirlenmiştir.

Psikoloğa soru ücretleri farklı web sitelerinde ortalama 15-25 TL civarında uygulanmakta aylık abonelik, paket soru uygulaması gibi ücretlendirmeler de yapılmaktadır. Bizler ücretli soru sorma uygulamasının psikolojik sorunları çözmede etkili olmayacağını, bunun yerine online terapi uygulanması gerektiğini düşünüyoruz. Bu nedenle sitemizde psikoloğa ücretli soru sorma uygulaması bulunmamaktadır.

Psikoloğa soru sormak için gerekli bilgiler nelerdir?

Psikoloğa sormak istediğiniz soruya sağlıklı cevap alabilmek için psikoloğun sizin hakkınızda ön fikir oluşturmasına yardımcı olacak aşağıdaki demografik bilgilere ihtiyaç vardır. Bunun için bir form oluşturduk. Sizi tanıtacak bu bilgiler psikoloğa sorduğunuz sorunun daha isabetli şekilde yanıtlanmasını sağlayacaktır. Bu nedenle bilgilerinizi eksiksiz ve doğru şekilde yazmanız gerekiyor.


Yayın tarihi: 01/01/2010

© Telif hakkı: (Kaynak: www.onlineterapiler.com) çalışır şekildeki link eklenmeden kısmi alıntı yapılamaz.Yazının tamamı kopyalanamz. 

online terapi psikologa sor
Copyright 2010-2016.Tüm hakkı saklıdır-www.onlineterapiler.com