online terapi
ONLİNE TERAPİ

terapiUzman Klinik Psikolog İlhan Bozkurt. Kariyer ve Aile Psikolojik danışmanı

online terapi psikolog
Psikolog ilhan bozkurt Twitter

Uzman Klinik Psikolog İlhan Bozkurt kimdir

psikolog_ilhan_bozkurtYetişkin, çocuk, bireysel, evlilik terapisi alanlarında 20 yıldır yüz yüze çalışmalar yapan Uzman Klinik Psikolog İlhan Bozkurt, 2010 yılında başlattığı online çalışmalarla da Türkiye'de online terapi kavramını ilk gündeme getiren kişidir. Klinik Psikolog İlhan Bozkurt, geçmişte online terapiye karşı çıkan bir çok meslektaşına bu yöntemin bilimselliğini ıspatlamış ve 2013 yılında Türkiye'nin ilk uluslararası online terapi makalesini hakemli bir dergide yayınlamıştır. Amerikan Psikoloji Derneği (APA) Tele psikoloji sertifikasını almıştır. İlhan Bozkurt 2001 yılında 19 Mayıs Üniversitesi Psikoloji Bölümünden Psikolog ünvanı ile mezun oldu ve ardından Kariyer Psikolojik Danışmanlığı, Klinik Psikoloji ve Bağımlılık Psikolojisi alanınlarında 3 adet master eğitimini tamamlayarak Klinik Psikolog, Kariyer Psikolojik Danışmanı ve Bağımlılık Uzmanı ünvanlarını kullanma yetkisini aldı. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı yönetmeliğine uygun olarak açılmış olan 450 saatlik teorik ve uygulamalı Aile danışmanlığı sertifika eğitimini tamamlayarak Aile Danışmanlığı yetki sertifikası aldı.

Sağlık Bakanlığı Psikolojinin Tıbbi uygulamlarında görev alma yetki belgesine sahiptir.

sakarya-psikolog-ilhan-bozkurt

psikologlar derneğiAnadolu Psikologlar Derneği'nin Kurcu ve mevcut Genel Başkanıdır.

Meslek örgütleri, Üniversiteler ve Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenen bir çok terapi ve Psikolojik test eğitimlerine katılarak sertifika almıştır.

 

 

 

psikolog ilhan bozkurt20 yıllık mesleki hayatında çocuk, yetişkin ve ailelerden oluşan her türlü tanı grubundan 10 binlerce hasta ile klinik ortamda terapiler ve test uygulamaları yapmıştır. Çeşitli kamu kurumlarında iletişim, zaman yönetimi, sürücü davranışları, Diyabet psikolojisi, Çocuk ve Yetişkin Psikolojik testleri gibi konularda eğitimler verdi. Gazete ve Dergilerde mesleki konularda yazılar yazdı.

evlilik-terapisti-ilhan-bozkurt

psikolog ilhan bozkurtİstanbul Gelişim Üniversitesi'nde Sağlık Bakanlığı görevlendirmesi ile Sertifikalı Psikolojik test eğitimleri vermektedir. Yetişkin ve Çocuk testleri uygulayıcısı yetiştirmektedir.

 

 

klinik_psikolog_ilhan_bozkurtÇeşitli meslek örgütleri, Üniversiteler ve Sağlık Bakanlığından Terapi, Kişilik testi, Resim analizi, Zeka ve gelişim testi, Madde bağımlılığı, Sürücü davranışları, İntihar girişimleri ve Krize müdahale gibi alanlarda sertifikalı eğitimler aldı.

Eğitimini aldığı her konuda uzun yıllar çalıştı ve tecrübe kazandığı konularda eğitimler verdi.

 

 

psikolog ilhan bozkurtUlusal ve Uluslar arası bir çok hakemli akademik dergide ve bilimsel kitaplarda yayınlanmış makaleleri, kitap bölümleri ve kitabı bulunmaktadır.

Yetişkin, çocuk ve evlilik sorunları başta olmak üzere onbinlerce kişi ile Devlet hastaneleri, Üniversite hastaneleri ve özel sektörde terapi ve psikolojik test uygulama çalışmaları yapmıştır..

BASIN HABERLERİ

 

sakarya-psikolog-ilhan-bozkurt

 

psikolog-sakarya

 

online-psikolog-ilhan-bozkurt

sakarya-psikolog-ilhan-bozkurt

 

 
 
© 2010 www.onlineterapiler.com online terapi sitesi Tüm hakkı saklıdır

Güncelleme: 2021